שירותים נוספים

בנוסף לאחסון אתרים SEO ואחירוח אתרים רגיל, אצלנו ניתן למצוא את כל השירותים תחת קורת גג, החל מבניית אתרים, עיצוב אתרים, קידום אתרים, דפי נחיתה, פרסום אתרים, פרסום בגוגל אדס, עיצוב באנרים וכדומה. אנו נותנים שירותים מהלב ולא חוסכים שום מאמץ לרצות את הלקוחות שלנו בצורה הכי מקצועית אפשרית.

בניית אתרים

אנו בנינו במשך השנים מאות אתרים שהביאו הצלחה רבה לעסקים שונים. מערכת בניית אתרים וורדפרס מאפשרת הקמת אתר אינטרנט מותאמים לכל סוגי המכשירים, החל מסמארטפון, טאבלט או מחשב רגיל. המחירים שלנו זולים יחסית לשוק הקמת אתרים בישראל וכוללים הכל: עיצוב, דומיין, אחסון והכנסת התוכן לאתר.

אירוח אתרים

אנו מציעים בנוסף לאחסון אתרים לקידום אתרים גם חבילות אחסון רגילות עבור אתר אחד או יותר, חבילות ריסלר או שרת VPS. אם הנך זקוק לחבלת אחסון אתרים מהירה ובטוחה עם תמיכה שתעזור לך בכל בעיה נוכל להתאים לך אחסון באחד השרתים שאנו משמשים בהם בישראל או בחו”ל במחירים סבירים בהחלט.

פרסום ממומן בגוגל

רוב בעלי עסקים הבינו שהיום אפשר למצוא לקוחות חדשים באמצעות האינטרנט ובמיוחד בפרסום ממומן בגוגל. קמפיין הפרסומי בגוגל אדס יאפשר לעסק שלך לפרסם מודעות אשר יופיעו במקומות הראשונים בגוגל. שיטת הקידום ממומן מאוד מומלצת לרוב העסקים מאחר והנך קובע כמה כסף אתה מעוניין להשקיע. צלצל והתחל את הפרסום היום!

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני מאפשר לאתרכם להופיע בחיפוש בגוגל במקומות הכי טובים. השגת המטרה זאת דורשת מיומנות ומקצועיות רבה. לנו יש רזומה עשיר בקידום אתרים אורגני משנת 2007 ועד היום כך שיש לנו עשרות המלצות של לקוחות מרוצים. אם חיפשת מקדם עם ניסיון והצלחות בתחומים שונים צור קשר עמנו עכשיו!

רכישת דומיינים

אנו נוכל לרכוש עבורך כל דומיין עם כל סיומת שהנך מעוניין. בנוסף נוכל לייעץ לך איזה דומיין מומלץ לרכוש. למרות שהפעולות של קניית הדומיין, שינוי DNS או חידושו השנתי של הדומיין הם דברים שנראים יחסית פשוטים עדיין דורשים מיומנות. אתה לא צריך להתעסק עם הדומיין ותתפנה לניהול העסק שלך.

מיתוג עסקים

אנו מתמחים תחום מיתוג עסקים באינטרנט, החל מצד הראשון ועד להצבת המוצר או השירות שלך ברשת וההכנה לבית הדפוס. כאשר מקבלת לידנו הזמנה של מיתוג מוצר או שירות מסוים אנו בונים תכנית עיצובית ומילולית מיוחדת שיאפשר הצלחה מול המתחרים ברשת האינטרנט. בתהליך המיתוג יבחר קו מנחה לפי אופי המוצר או השירות ולאחר מכן יותאם העיצוב וטקסט מנצחים ומיוחדים לפי הצורך.

Call Now Button