אודות

הייחודיות שלנו הוא שאנו לא מחזיקים שרתים פרטיים אלא רכשנו חבילות VPS או ריסלרים בחברות אחסון שונות בישראל ובארצות שונות מסביב לעולם. חשוב לדעת שאנו מחזיקים גם את האתרים שלנו באותם שרתים ובגלל זה בחרנו רק חברות אירוח אתרים שמסגלות לספק שירות ברמה טובה, עם אפ טיים מעל 99%, ללא תקלות ועם תמיכה טובה.
דבר שהוא מאוד חשוב ויש מקדמי אתרים שלא מבינים את זה – חבילות האחסון SEO שלנו לא נמצאות באותו שרת כפי שקורה בדרך כלל אצל חברות אחרות. אצלנו החבילות נמצאות בשרתים שונים מבחינה פיזית, בחוות שרתים שונות ובמדינות שונות.

המחירים שלנו זולים יחסית בגלל שאנו לא מחזיקים משרדים או מזכירה. אנו חוסכים בהוצאות, דבר שמאפשר להעניק ללקוחות שלנו מחירים סבירים בהחלט תוך הקפדה על שירות איכותי.

אנו בתחום המחשבים משנת 1990 והתחלנו לבנות אתרים בשנת 1998. מ-2006 התחלנו לקדם אתרים SEO ואז הבנו שלטובת העניין חייבים לרכוש חבילות אחסון בחברות שונות כדי שאתרי התמיכה שלנו ישבו בשרתים עם C-CLASS שונה.

את הרעיון על מכירת חבילות אחסון אתרים SEO התחיל להתבשל אחרי שבשיתופי הפעולה שלנו עם בוני אתרים או מקדמי אתרים אחרים הבנו שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו להשקיע את הכסף הנדרש עבור חבילות אחסון SEO שהם בדרך כלל יקרות. בנוסף, התברר שחלק מאנשים שהיו רוצים לקנות אחסון בחו”ל לא מסתדרים מספיק טוב באנגלית כדי שיוכלו לתקשר עם התמיכה או לחלק אין כרטיס אשראי בינלאומי או לא מעוניינים לתת את הפרטים שלהם באינטרנט.

לגבי אירוח אתרים בישראל למדנו שלא חייב לשלם את המחיר הגבוה שמבקשים חלק מהחברות הגדולות וניתן למצוא שרתים זולים ואיכותיים שעונים בהחלט לצרכים במחירים סבירים. על אירוח אתרים בחו”ל למדנו שהוא מאוד-מאוד זול ויש לו מספר יתרונות מול האחסון בישראל כאשר החסרונות לא עד כדי כך חשובים כפי שמתארים אותם במאמרים מסוימים אנשים מעוניינים להפחיד לקוחות פוטנציאליים.


Call Now Button