אודות אחסון אתרים SEO  

אנו עסק משפחתי שמתנהל מהבית כפרילנסרים. העיסוק שלנו בתחום המחשבים התחיל בשנת 1990. הכרנו לראשונה את התחום של אחסון אתרים בשנת 1999 כאשר התחלנו לבנות את אתרי אינטרנט הראשונים. בשנה הראשונות למדנו על אחסון אתרים חינם ומיד לאחר מכן התחלנו לקנות חבילות אחסון בחברות שונות ובמקביל לרכוש ניסיון בתחום זה.
החל משנת 2005 כאשר פתחנו את העסק לבניית אתרים וקידום אתרים התחלנו לרכוש אחסונים רבים עבור קידום אתרים של הלקוחות שלנו. כף הגענו להכיר את רוב החברות לאירוח אתרים ולאחסן אתרים בעשרות שרתים בישראל ובעולם.


את הרעיון על מכירת חבילות אחסון אתרים SEO התחיל להתבשל אחרי שבשיתופי הפעולה שלנו עם בוני אתרים או מקדמי אתרים אחרים הבנו שלא כל אחד מוכן לרכוש אחסון במיוחד בחו"ל. התברר שחלק מאנשים שהיו רוצים לקנות אחסון בארצות הברית לא מסתדרים מספיק טוב באנגלית כדי שיוכלו לתקשר עם התמיכה או לחלק אין כרטיס אשראי בינלאומי או לא מעוניינים לתת את הפרטים שלהם באינטרנט.

לגבי אירוח אתרים בישראל למדנו שלא חייב לשלם את המחיר הגבוה שמבקשים חלק מהחברות הגדולות וניתן למצוא שרתים זולים ואיכותיים שעונים בהחלט לצרכים במחירים סבירים בהחלט. על אירוח אתרים בחו"ל למדנו שהוא מאוד-מאוד זול ויש לו מספר יתרונות מול האחסון בישראל כאשר החסרונות לא עד כדי כך חשובים כפי שמתארים אותם במאמרים מסוימים אנשים מעוניינים להפחיד לקוחות פוטנציאליים.
אין ספק שבמשך הזמן היו לנו גם בעיות עם שרתים ברמה נמוכה ותקלות רבות. שרתים כאלה עזבנו אותם מיד ושמרנו אך ורק אחסונים שהם הוכיחו את עצמם במשך הזמן.

הייחודיות שלנו הוא שאנו לא מחזיקים שרתים פרטיים שלנו אלא קנינו חבילות ריסלרים בשרתים שונים בישראל, אנגליה, צרפת, בולגריה, גרמניה וארצות הברית. חשוב לדעת שאנו מחזיקים גם את האתרים שלנו באותם שרתים ובגלל זה בחרנו רק חברות אירוח אתרים שמסגלות לספק שירות ברמה טובה, עם אפ טיים מעל 99%, ללא תקלות ועם תמיכה טובה.
המחירים שלנו זולים יחסית בגלל שאנו לא מחזיקים משרדים או מזכירה. אנו חוסכים בהוצאות, דבר שמאפשר להעניק ללקוחות שלנו מחירים סבירים בהחלט תוך הקפדה על שירות איכותי.

אצלנו ניתן למצוא את כל השירותים תחת קורת גג, החל מבניית אתרים, קידום אתרים, פרסום אתרים, עיצוב באנרים, דפי נחיתה, עיצוב באנרים וכדומה. אנו נותנים שירותים מהלב ולא חוסכים שום מאמץ לרצות את הלקוחות שלנו בצורה הכי מקצועית אפשרית.

 

     

 

 

 

 

 

 
 
 

כל הזכויות שמורות © לאתר אחסון אתרים SEO

tumblr page counter