רישום דומיין  

רישום דומיין הינו תהליך חשוב כאשר בונים אתר אינטרנט. בין אם האתר שלך הוקם כאתר אישי או כאתר תדמיתי עבור העסק שלך למטרת קידום במנועי החיפוש ויצירת הכנסה נוספת ממנו, תהליך בחירת הדומיין הינה חשובה מאוד ואסור לקבל החלטה חשובה זאת לפני התייעצות עם מישהו שמבין עניין בתחום זה.
קודם כל צריך להחליט על הסיומת של הדומיין. ישנן השערות רבות בנוגע לאיזה דומיין צריך לבחור או מאיזה חברה לקנות את הדומיין. כיום ישנה אפשרות גם לרכוש דומיין בשפה העברית ולא רק באנגלית. כאמור חלק יאמרו שזה עזר להם בקידום האתר שלהם וחלק יאמרו שעדיין ההעדפה היא לדומיין בשפה האנגלית.

בקיצור ניתן לרכוש דומיין עם אותיות באנגלית עם סיומת co.il שאמור להיות עבור אתר לעסק או עם סיומת org.il שמתאים יותר לארגונים.
לאחרונה הופיעו אותם סיומות עם אותיות בעברית. כפי שאמרנו מעלה לא בטוח שבחית דומיין בעברית יעזור או לא בתהליך קידום האתר.
אם החלטנו על סיומת בינלאומית המבחר גדול יותר: net, info, biz, com ועד הרבה אפשרויות.
יש לשים לב גם לסיומת הדומיין ולהתאמה שלה על האתר. סיומת של biz לדוגמא היא סיומת של אתרים המרבים לעסוק בעסקים... אתרים co.il הם אתרים עם סיומת ישראלית, כאשר .com הם הסיומת בשפה האנגלית... info אלה אתרים המיועדים לסיפוק מידע וכו'...

בכתובת הדומיין של אתר של חברה מסוימת מומלץ ששם האתר יופיע בדומיין ובכותרת האתר... באתרים שהוקמו למטרות קידום SEO ויצירת הכנסה מפרסומות או תוכניות שותפים, לרוב על הדומיין להכיל מילת מפתח בתוכו.
בנוסף לבחירת הדומיין עצמו, חשוב מאוד לבחור נכון את השרת עליו מאחסנים את הדומיין. למקדמי אתרים מומלץ מאוד להשתמש בחברה המספקת אחסון אתרים SEO המאפשרת גם רכישת דומיין עם חבילת האחסון לצורך השלמת הסט של קידום האתר.
תמיד קיימת אופציה של רכישת דומיין ותיק ולמרות שעלותו של דומיינים כאלה גבוהה הדבר משתלם במיוחד אם יש כוונה לקדם את האתר.

 

  היתרונות שלנו  

הייחודיות שלנו הוא שאנו לא מחזיקים שרתים פרטיים שלנו אלא קנינו חבילות ריסלרים בשרתים שונים.
לשרתים אחסון אתרים SEO שלנו כמה יתרונות בולטים לעומת חברות אחרות:

 

השרתים נמצאים מבחינת פיזית בחוות שרתים או בארונות אחסון שונים ואין ביניהם שום קשר ישיר. לא מדובר על מספר חבילות אחסון שבעצם נמצאות באותו שרת כפי שקורה ברוב המצבים אצל חברות אחרות אלא מדובר על שרתים שונים.

 

לכל שרת יש לא רק IP עם C-Class שונה אלא גם ה-DNS שונים. בנוסף, אצלנו גם ה-RDNS שונים משרת לשרת והדבר לא יאפשר לגוגל לזהות שמדובר על אתרים של אותו מקדם אתרים כפי שקורה ברוב המצבים בחברות אחסון SEO.

 

אם קרה ושרת אחד נפל או הותקף ע"י הקרים אין שום קשר עם שאר השרתים ויפגעו רק האתרים שנמצאים באותו שרת. ברוב חברות אחסון SEO כל אתרים נמצאים באותו שרת ואם יש תקלה כל האתרים נופלים כולם עד שהבעיה תסודר.

 
  תמיכה טכנית  

 

 

כל הזכויות שמורות © לאתר אחסון אתרים SEO

tumblr page counter